atv Avrupa

TV Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.3 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
ATV Avrupa mobil kanalını mobil cihazınıza indirerek kullanabilir ve kullandıkça kendinizi evinizde hissedebilirsiniz.

IOS mobil cihazınız sizler için televizyonu cebinize taşıyor. Yurt dışında yaşayan Türklerin bulundukları ülkeye uyumları için çaba sarf eden ve gelecek kuşakların başarısı için eğitimi, bilgiyi ön planda tutan ATV Avrupa, yaptığı köklü değişikliklerin yanı sıra hazırladığı yeni programlarla televizyon dünyasına farklı bir soluk getirmiştir. Bu başarısını da artık mobil cihazlara taşıyarak kendini daha geniş bir alana yaymaya başlamış bir kanal olmuştur.

?Özlediğin Ne Varsa? sloganı ile Türkiye dışında yaşayan Türklere hitap etmekte olan ATV Avrupa artık sadece televizyonlarınızda yer almıyor. Artık ATV Avrupa kanalını mobil cihazlarınızdan da kolaylıkla takip edebileceğiniz. Ülkenizden uzak olsanız da dilediğiniz diziyi seyredecek ve dilediğiniz programı takip edebileceksiniz. Uygulamamız sizlere bu olanağı sunuyor.

Avrupa kanalı olma yolunda önemli adımlar atarak, ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı hedefleyen ATV Avrupa, başta Almanya olmak üzere, Avrupa ülkelerinde çift dilde yayın gerçekleştirerek önemli bir misyonu yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu amacını da başarı ile tamamlamış olup artık mobil cihazlarda da yerini almayı başarmıştır. 

Daha Fazla Göster
atv Avrupa indir
DİĞER SÜRÜMLER