atv Avrupa

Tv Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12.3 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Android mobil cihazınız sizler için atv Avrupa kanalına ev sahipliği yapıyor ve televizyonu cebinize getiriyor.

Türkiye sınırlarını aşmayı başaran Atv Avrupa televizyon kanalı, Avrupa'ya açılmakla kalmadı artık mobil cihazlarda da yerini aldı. Android mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz Atv Avrupa mobil uygulaması ile televizyona ihtiyacınız kalmayacak. Küçük mobil cep telefonlarına neredeyse dünyayı sığdırıyoruz. Mobil cihazlarımız gelişen teknoloji ile birlikte artık televizyon işlevi de görüyor. 

Tek yapmanız gereken Android mobil cihazınıza Atv Avrupa TV kanalını indirmek. Daha sonrasına kanalın içeriklerine mobil cihazınız üzerinden sahip olabilirsiniz. Kaçırdığınız dizileri programları, haberleri küçük cep cihazınızdan tekrar bulup seyredebilirsiniz. Bunun için çok büyük çaba sarf etmenize gerek yoktur. Uygulamamızın mobil cihazınızda yüklü olması yeterlidir. 

Dizileri takip edebileceğiniz atv Avrupa mobil uygulaması mobil cihazınızı sadece iletişim aracı olmaktan çıkartıyor ve aynı zamanda kullanıcıları için televizyon haline dönüşüyor. Televizyon seyretmek için artık illa evinizde olmanıza hiç gerek yoktur. Mobil cihazınız yanınızdaysa televizyonunuzda yanınızda demektir. atv Avrupa sizlere televizyon imkanını sağlar. 

Daha Fazla Göster
atv Avrupa indir
DİĞER SÜRÜMLER